Mam następujący problem z tym monitorem: Otóż po włączeniu pojawia się tęcza i obraz jest przyciemniony, po wyłączeniu i włączeniu obraz rozjaśnia się natomiast pozostaje tęcza. Po kilku "Degaussingach" tęcza znika... i w czym tu problem??? Dodam jeszcze, dopóki nie wyłącze monitora z sieci, to objawy znikają! A pozatym, to OSD dziala bez zarzutu i nie ma na nim tęczy...! Nic z tego nie rozumiem!