Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik Mitsubishi. Wyświetla błędy - 37 i 17.

31 Lip 2006 15:38 1722 6
  • Poziom 10  
    Witam.
    Koledzy mam do naprawy sterownik firmy jak w temacie. Typ MR-S1-100-E01 wersja A 500 W 000 B1 seria 810811. Pracuje na frezarce MAZAK w osi X . Jak sterownik jest zimny wyświetla błąd 37, a po paru minutach jak sie ponownie załaczy maszynę pokazuje bład 17 i właśnie z tym błędem mam pytanie czy ktoś naprawił już taki sterownik i ma doświadczenie w tego typu sterownikach. Dodam ,że na 90% jest uszkodzona płyta tego sterownika typRFOIC BN 763G51. Za wszelką pomoc dziękuję.
  • Poziom 10  
    Dziękuję za info. jednak prosiłbym o nazwisko P. Roberta gdyż w kontaktach na podanej stronie nie ma osoby o tym imieniu.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Witam!
    Mam podobny problem z napędami Mitsubishi.Jeśli można ,to również prosiłbym o wcześniej wymienione telefony .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Jest to podwójny napęd sterujący dwie osie . Typ- MR-S12-100B-Z33 podukcji Mitsubishi z początku lat 90-tych. Jeden segment zaraz po włączeniu zgłasza błąd nr32, drugi jest ok.Napięcia , silniki, enkodery , moduły mocy są sprawne. Niestety nie posiadam żadnej dokumentacji , ani kodów błędów.[/url]