Witam
Padł mi dysk IBM Deskstar 40 GB tzn po włączeniu komputera zaczyna się kręcic ale nie ma charakterystycznego brrrrrr tylko ciągle próbuje i wybaje takie odgłosy psssyk pip ... itd. i nie widac go w biosie
Czy da się go jakoś naprawić albo odzyskać dane ?
pozdrowienia
Padł mi dysk IBM Deskstar 40 GB tzn po włączeniu komputera zaczyna się kręcic ale nie ma charakterystycznego brrrrrr tylko ciągle próbuje i wybaje takie odgłosy psssyk pip ... itd. i nie widac go w biosie
Czy da się go jakoś naprawić albo odzyskać dane ?
pozdrowienia