Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Typhoon MyGuide 3500 GO. Jak wgrać mapę na tą nawigację?

01 Sie 2006 18:23 17161 12
  • Poziom 11  
    Witam !!!

Panowie czy ktoś miał może styczność z tą nawigacją,szukam jakiś informacji jak wgrać do niej jaką kolwiek mapę.
    Bardzo będe wdzięczny za każdą pomoc
  • Poziom 11  
    Dzieki bardzo za podpowiedz przynajmniej wiem juz czego szukac bo ja posiadam tylko nawigacje bez oprogramowania.A czy wchodzi w rachube do tej nawigacji jakas inna mapa,naprzyklad Tom Tom ewentualnie cos innego ???
  • Poziom 10  
    witam a tom tom nie chodzi na tym ????
    pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Mam problem, potrzebuję ROM do Typhoon MyGuide 3500 GO, przez pomyłkę wgrałem ROM od MIO 268 i jest lipa, bo nie wiem co teraz zrobić.
    Chciałbym przywrocic stary rom i wgrac tomtoma 6 w tym temacie tez prosze o pomoc.
  • Poziom 19  
    nie tylko ty masz tenprobleem ,masa ludzitakpochopnie postapila ,niestety nieudalo mi sie znalezc sposobu n apowrot do ROM od MyGuide3500Go,a pozatym kto wie gdize go znalezc ?
  • Poziom 19  
    nietsty na stronce od kiedy tam zagladalem , czyli z rok - niebylo ROM do 3500go (do innych modeli byl) , a teraz to nawet skasowali wszystkie pliki do nawigacji, tak ze nieprzyznaja sie juz ze cos takiego firmowali swoim logiem

niestety po niemiecku nic a nic nie rozumiem , więc niiemampojecia jak do nich napisac prosbe o Rom 3500Go

chyba ze jest ktos kto potrafilby sklecic te kilka zdan - bylbym wdzieczny!!!
  • Poziom 1  
    Jeżeli nadal macie problem z ROM do Typhoon 3500 GO, to mam takiego na chodzie. Jeżeli powiecie jak skopiowac i przesłać ten ROM, to służę pomocą. U mnie po odblokowaniu chodzi na tym jednocześnie MapaMap 4.0 i Automapa 3.9.3.
  • Poziom 12  
    Czy ktos mi moze pomoc odblokowac urzadzenie Typhoon GO 3500 ? Mam z tym wielki problem :( najlepiej na gg 8320325
  • Poziom 11  
    lb54 napisał:
    Jeżeli nadal macie problem z ROM do Typhoon 3500 GO, to mam takiego na chodzie. Jeżeli powiecie jak skopiowac i przesłać ten ROM, to służę pomocą. U mnie po odblokowaniu chodzi na tym jednocześnie MapaMap 4.0 i Automapa 3.9.3.

A jak udało się koledze odblokować tą maszynkę ? Może jakieś wskazówki / strony w necie ?
  • Poziom 13  
    Witam.

Właśnie szukam informacji na temat typhoona 3500 go, i wpadł mi w oko taki link https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1041304.html Dzięki niemu odblokowałem navi. Natomiast mam inny problem, nie widzi karty pamięci, może ktoś też miał coś podobnego i wie jak to zmusić do działania?.

Pozdrawiam.