Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel ot320 simlock usb smartem problem

02 Sie 2006 11:50 2472 19
  • Poziom 9  
    Witam
    Posiadam usb smarta oraz program alcatel tool v10 niestety nie ma na liscie modelu 320 (xg1) czy posiada ktos wersje w ktorej jest takowy model z góry dziekuje. Pozdrawiam
  • Spec od GSM
    vingins sckrakowany lub jeszcze pare innych darmowek... jak chcesz moge zamiescic lub poszukaj na forum dokladniej...

pozdrawiam leon.
  • Poziom 9  
    Jesli mozesz to wrzuc bo jakos nie moge znalezc. Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    jak odsmoczycie tym co ofiarujecie 320ver510 to stawiam litra

regards fantomas

ps.te softy rzezbia tego alcatela na maxa do v501 w porywach do 503 zaniżanie 503 do 501 w wiekszości ubija słuchawe a 505 i wyżej to smierc pewna
  • Spec od GSM
    Tak :D:D:D
    Sam osobiscie robilem 5.05 dzis - 02.08.2006r.- od strzała, 5.06 tez robilem w 100%,i z wyzszym softem...o pare oczek w przeszlosci.... co do 5.10 to nie robilem, nawet nie widzialem. Ale w 100% robilem wyzsze wersje niz 5.05....mowa o pedro_ady.....

Programik do tego ładnie naprawia permanentnie zablokowane 320 po magikach z mojej konkurencji i jest za free. Proponuje go sprawdzic zeby sie przekonac. Co do vygisa craka przyznaje racje..... nie hula ... Taki maly programik a jak cieszy i jeszcze "no name" w porownaniu z vygis crakiem.

Jezeli oferta aktualna nawet z wersjami 5.05, 5.06 i wyzszymi....to chetnie , juz kupuje drugiego litra i popitke. Tylko Jaworzno troche daleko.

Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    słuchaj Stokłosy a może Ghost? jak cię tam zowią zależnie od forum nie wieżę w ani jedno słowo przez ciebie wypowiedziane a sotfy 510 są aplikuje je serwis po naprawach na tym kończe i nie mam zamiaru z toba polemizować bo znam Twoje wypowiedzi z innego forum może się mylę? zaprzeczysz? jeśli sie mylę to przepraszam a swoja droga to koca ci sie chyba do odsmoczania te słuchawy skoro raptem w mgnieniu oka po moim poście zjawił sie klient akurat z tym fonem i akurat w wersji 505 do smoka
  • Spec od GSM
    Buhaha.... Nie wymagam zebys mi wierzyl praca tego softu sama mowi za siebie. Wrzuc linke tam gdzie cos sklamalem, z gsm-forum, czy z zakopca gdzie jestem moderem. Nie wiem czemu sie tak napinasz z ot 320, nie jest to od dawna tajemnica ze ten soft to dobrze robi.
    Telefon robilem rano, nie po Twoim poscie, emerytowi telefonik kupiony z tak taka. Niech ktos uzyje i sie wypowie co do tego softu to jest do sciagniecia np:
    http://www.unlockeasy.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=637

http://www.unlockeasy.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=14
  • Poziom 25  
    widzisz koleś nie zaprzeczyłeś i to twoje buahaha uzywasz go wszedzie

regards fantomas

a co do softu to tez go mam może nawet wczesniej go miałem od ciebie ale to nie ma znaczenia
  • Spec od GSM
    Kolesia to sobie poszukaj w piaskownicy, jakies zasady obowiazuja na cywilizowanych forach.
    Off Topic

Soft dziala czy chcesz czy nie na 5.05, 5.06 , co Cie tak boli ten soft, moze ze konkurencja go zciagnie... ale zeby az tak sie napinac, oj niezdrowo, cisnienionko skacze....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nastepny ot320 , sa rzadko ostatnio, zrobie specjal for YOU zdjeciowke naklejki znamionowej i zrzut pracy softu. Hehe
  • Poziom 25  
    miałem ci powiedziec kmiotku ale za kulturalny jestem więc adios amigos
  • Poziom 9  
    Niestety telefon chyba ma usterke, że założone sa wszystkie loki zaraz bede go flashował :/
  • Spec od GSM
    Sproboj reset locks, powinien te loki zdjac program. Nie recze ze w 5.10. Jaka masz wersje softu, sprawdz na naklejce. Jakim kablem ten telefon robisz, wlaczony....Pracuje tym programem bez problemow na XP.

@fantomas
    Nie czepiam sie Ciebie, a tu zaraz kmiotki leca i inne. Nie bede z Toba polemizowal, jest taka stara prawda, nie polemizuj z idiota, sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem.
  • Poziom 25  
    słuchaj kreha tymi podanymi softami nic nie zrobisz bo właśnie tak sie dzieje że zakładaja cztery locki po flashu owszem ale jeżeli wcześniej miałeś zgranego backupa bo jeżeli zapodasz fulla z innego fona to możesz miec dalej problem ale do tego będziesz potrzebował vygisa

regards fantomas

Dodano po 2 [minuty]:

stokłosy to ty zacząłeś ta polemikę nie ja a z tą znajomością pojęć filozoficznych to może powinienes zmienić zawód amen

regards fantomas
  • Spec od GSM
    tak was slucham (czytam) i glowa mnie boli ile nienawisci jest w ludziach:) po co te rozgrywki??wyluzujcie troche...albo pogadajcie sobie na priva...

specjalnie wziołem swoj stary program ktory dałem nawet w zalaczniku i program stoklosego...i telefony z polki... obie wersje 5.06 jeden ten moj z zanizeniem i zgodnie z opisem luzik i to samo oba normalnie poszly... kabel i box uniwersalny...
    co to 4 locków wgraj bickapa... mama nadzieje ze masz...

pozdrawiam leon.
  • Spec od GSM
    Ja jestem w pelni wyluzowany, zadne per "kmiotek" i "koles" nie sa w stanie mnie obrazic. Co wiecej nie czuje zalu do @fantomasa, tylko mi go szkoda ze chlopak skad inad dobry w gsmie tak sie napina. A szkoda bo zapewne porzadny gosc.

Ze program dziala to normalne i co wazne nie trzeba zanizac softu, napisalem prawde rano 5.05 robilem , nie wierzy mi spoko, wyzsze tez robilem.
    Leon Ty wiesz, ja wiem ze robi programik te loki- przekonales sie.
    Tylko po co rozpuszczac plotki ze cos nie robi jak robi te loki. Tej wysokiej wersji z serwisow nie mialem - z ta wersja moge sie zgodzic ze moga byc rozne klocki ale niekoniecznie. Rozumiem to pewnie konkurencja kolegi z powyzej czyta forum....Bo jak inaczej to wytlumaczysz.

Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Z checia bym wgrał jednak mam pewnie problem z vigisem otóz gdy próbuje sie połaczyc z telefonem podczas wciskania czerwonej sluchawki restaruje mi sie komp :/ nie wiem co to moze byc.
  • Spec od GSM
    Sciagnij z tej strony vygisa zwitaminizowanego:

http://www.schwantz-i.org/pagina.htm

Lezy w downloadzie z tego co pamietam jest tam dokladny opis instalacji. Haslko do rozpakowania plikow:i-ztnawhcs
    Nie pamietam czy to nie jest kwestja systemu -billa gatesa- w kompie, czy instalacji. Poszukaj na forum co do tych restartow. Tu sie moge mylic ...
    Mialem tez 4 loczki ktore zdjal "pedro" od strzala, ale to byla jakas niska wersja softu. Historji fonika nie znalem.