Witam. Uszkodzony był trafopowielacz, wstawiłem nowy oryginał. Jest standby lecz po próbie uruchomienia go do stanu pracy dioda błyśnie na zielono i znów powraca do stby. Podmieniałem bu 2508df, wyłączałem pk. i nic. Jeżeli wyjmę bu i obciążę go żarówką TV startuje. Czyżby siedział nowy trafo?