Poszukuje programu do obserwacji danych wysylanych i odbieranych na COMie. W necie jest masa tego typu aplikacji jednak wiekszosc nie jest darmowa i posiada jakies ograniczenia. Dlatego szukam czegos Freeware. Interesuje mnie przede wszystkim funkcja programu umozliwiajaca podglad COMa bez otwierania sesji przez ten program (to sie chyba nazywa szpieg /spy) aby moc ogladac komunikacje PC z urzadzeniem podlaczonym do danego portu. Mozecie mi cos polecic bo przeszukalem juz sporo i nie znalazlem nic co by mnie satysfakcjonowalo.
Pozdrawiam
Pozdrawiam