witam niedawno wszedłem w posiadanie samochodu BMW i niestety musiałem założyć gaz (wiadomo przez zbyt wysokie ceny benzyny) nad czym bardzo ubolewam. Gdy odebralem autko niestety było zrestartowane radio i teraz trzeba wklepać kod znam go ale nie wiem jak go wpisać POMORZECIE???
_______________________________
Prosze nie pisac tekstów zebym sobie szukał na googlarce bo to nic niedaje
_______________________________
Prosze nie pisac tekstów zebym sobie szukał na googlarce bo to nic niedaje