Witam wszystkich
Kupię głowicę do TV Otake COLOR 7090VT z pełnymi zakresami i hyperbandem tak aby działały mi wszystkie programy z kablówki.
Wyczytałem na forum, że pasuje głowica VTSA 1 SPL (z układem TD 6358P) była stosowana w telewizorach SHARP chassis D3000
Jeśli ktoś posiada taką głowicę lub inną, która będzie pasować do tego TV to proszę o info.
Kupię głowicę do TV Otake COLOR 7090VT z pełnymi zakresami i hyperbandem tak aby działały mi wszystkie programy z kablówki.
Wyczytałem na forum, że pasuje głowica VTSA 1 SPL (z układem TD 6358P) była stosowana w telewizorach SHARP chassis D3000
Jeśli ktoś posiada taką głowicę lub inną, która będzie pasować do tego TV to proszę o info.