Mam pytanie czy mozna przeniesc manipulator (chyba tak to się nazywa ten szyfrator) poniewaz mam teraz remont w domu.
Teraz cala skrzynka i manipulator są zainstalowane w piwnicy co szczerze mowiac jest niewygodne bo trzeba schodzic do piwnicy zeby wlaczyc/wylaczyc alarm. Czy da się przeniesc sam ten szyfrator ??
Oczywiscie sam bym tego nie robil ale pytam Was bo czlowiek ktory mi instalowal powiedzial ze nie mozna tego nigdzie przeinstalowac i ze to razem z ta skrzynka musi byc a ja u wszystkich widze same szyfratory na przedpokoju a reszta maja ukryta albo gdzies w szafie albo w piwnicy
to jest moj szyfrator
http://www.satel.pl/produkty/szw02.php
Proszę o odpowiedź
Teraz cala skrzynka i manipulator są zainstalowane w piwnicy co szczerze mowiac jest niewygodne bo trzeba schodzic do piwnicy zeby wlaczyc/wylaczyc alarm. Czy da się przeniesc sam ten szyfrator ??
Oczywiscie sam bym tego nie robil ale pytam Was bo czlowiek ktory mi instalowal powiedzial ze nie mozna tego nigdzie przeinstalowac i ze to razem z ta skrzynka musi byc a ja u wszystkich widze same szyfratory na przedpokoju a reszta maja ukryta albo gdzies w szafie albo w piwnicy
to jest moj szyfrator
http://www.satel.pl/produkty/szw02.php
Proszę o odpowiedź