Witam, czy jest możliwość wgrania oprogramowania z N3200 do N6610, w Nokii 3200 jest usprawniona obsługa Irdy tzn odbieranie i wysyłanie aplikacji, czy 6610 zadziala na tym sofcie ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam