logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy jest możliwość wgrania oprogramowania z N3200 do N6610?

grzyb6 09 Sie 2006 12:42 959 1
REKLAMA
  • #1 2896833
    grzyb6
    Poziom 11  
    Posty: 31
    Pomógł: 1
    Witam, czy jest możliwość wgrania oprogramowania z N3200 do N6610, w Nokii 3200 jest usprawniona obsługa Irdy tzn odbieranie i wysyłanie aplikacji, czy 6610 zadziala na tym sofcie ?
  • REKLAMA
  • #2 2896957
    revolt
    Poziom 34  
    Posty: 3585
    Pomógł: 159
    Ocena: 186
    nie zadziała
REKLAMA