#1 264501 26 Cze 2003 12:23 serwis_sat serwis_sat Poziom 20 Posty: 530 Pomógł: 23 Ocena: 23 Autor tematu Post #1 264501 26 Cze 2003 12:23 Proszę o podanie trybu serwisowego do tv TOSHIBA-2512 DD.
#2 264636 26 Cze 2003 14:02 umm umm Poziom 12 Posty: 32 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #2 264636 26 Cze 2003 14:02 1.włączyć tv sieciowo 2.trzymająć nacisnięty "F"na pilocie nacisnąć "AV"a następnie nacisnąć kolejno klawisze:1,0,4,8