Witam mam takie problem i zarazem pytanko posiadam 11 letni radiomagnetofon Panasonic który posiada elektroniczne radio ale zakres częstotliwość ma taki ze nie pozwala złapać żadnego radia na FM jego zakres to 65-74 Hz i mam do tego pytanie czy da się go jakoś w prosty domowy sposób przestroić żeby łapał wyższe częstotliwość ?
oto jego zdjęcie jakby ktoś chciał zobaczyć ten model
oto jego zdjęcie jakby ktoś chciał zobaczyć ten model