Witam
Mam problem z pralka
Wczoraj wszystko bylo ok, az do ostatniego prania kiedy to przestala wylewac wode.
Pralka normalnie wiruje , jednak cala woda zostaje w srodku.
Probowalam przeplukac waz odplywowy woda i woda wplywa do pralki wiec chyba waz jest drozny.
Jednak gdy chce usunac wode musze odkrecic klapke na dole pralki, wykrecic filtr i cala woda wyplywa.
Nie mam pojecia o pralkach i nie wiem na ile moze byc to powazna usterka
Z gory dziekuje wszystkim za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Mam problem z pralka
Wczoraj wszystko bylo ok, az do ostatniego prania kiedy to przestala wylewac wode.
Pralka normalnie wiruje , jednak cala woda zostaje w srodku.
Probowalam przeplukac waz odplywowy woda i woda wplywa do pralki wiec chyba waz jest drozny.
Jednak gdy chce usunac wode musze odkrecic klapke na dole pralki, wykrecic filtr i cala woda wyplywa.
Nie mam pojecia o pralkach i nie wiem na ile moze byc to powazna usterka
Z gory dziekuje wszystkim za pomoc
Pozdrawiam serdecznie