Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu-Siemens E 6540. Instrukcja obsługi. Kieszeń do HDD.

Kamil_17 18 Sie 2006 16:15 1584 6
  • #1 18 Sie 2006 16:15
    Kamil_17
    Poziom 9  

Witam wszystkich!! BARDZO prosze o jakieś info gdzie mogę znaleść coś na temat istrukcji obsługi do Siemens-a E 6540. I jeśli możecie to pomóżcie mi znaleść kieszeń do HDD.Z ceną się dogadamy. Pozdrówki

0 6
  • SterControl
  • #2 18 Sie 2006 20:43
    pipanol
    Poziom 15  

stronke jakas z pomoca znajdziesz po wpisaniu w google.pl nazwy kompa jest tego naprawde sporo. aa probowales na stronie siemensa ?? co do kieszonki polecam polowac na Allegro.pl do tego modelu widzialem duzo dupereli .

0
  • SterControl
  • #3 18 Sie 2006 22:02
    Kamil_17
    Poziom 9  

Na allegro nic nie znalazłem jeśli chodzi o kieszenie. A jeśli chodzi o google to w wynikach wyszukiwania wychodzą urządzenia HP a nie Siemensa.

0
  • #4 18 Sie 2006 22:21
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Kamil_17 napisał:
    gdzie mogę znaleść coś na temat istrukcji obsługi do Siemens-a E 6540

A serwis producenta nie istnieje? proszę wejść tutaj: http://www.fujitsu-siemens.com/support/downloads.html
    i po kolei wybierać notebooks/lifebook/seria E a następnie swój model. O ile dobrze widziałem, to są dwa.

0
  • #5 18 Sie 2006 23:17
    Kamil_17
    Poziom 9  

Ale na stronie którą podałeś nie ma mojego modelu mianowicie E 6540. Jest E 6530 i nie mam pojecia czy te sterowniki spasują i czy wogóle inne części od różnych marek komputerów spasują do E 6540. Jeśli tak to jakie to marki. Ja się na tym kompetnie nie znam ani się nie orientuje w tym temacie WOGÓLE!!

0
  • #6 18 Sie 2006 23:30
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Kamil_17 napisał:
    Ale na stronie którą podałeś nie ma mojego modelu mianowicie E 6540

Niech kolega nie robi sobie żartów, tylko dobrze się przyjrz raz jeszcze.

0
  • #7 21 Sie 2006 23:12
    Kamil_17
    Poziom 9  

Sorki zwracam honor :-). Moje przeoczenie. A czy jest jakiś model konkurencyjnej firmy do Siemensa której kieszeń byłaby taka sama jak w tym Siemens-sie,która by się nadała?Ewentualnie jeśli nie ma takiej możliwości to czy mogę prosić adresy stron www sklepów i hurtowni z takimi podzespołami. POZDRÓWKI DLA WSZYSTKICH :-)

Mam już kieszonkę kupiłem w Hurtowni RamSereis z Warszawy za 200,08 z przesyłką. Dzięki za pomoc. POZDRÓWKI

0
  Szukaj w 5mln produktów