przeflashowałem go patchowanym softem r8a po którym miał się naprawić zasięg. potem spowrotem r7a (który na pewno działa bo najpierw całego wgrałem+modem) i telefon martwy. tornado pokazuje:
Blk_0 : 800000
IMEI : XXXXXXXXXXXXXX
ULock : Factory_Off : 0000
***** : "New" GDFS SA Layout, Cannot Calculate Codes
LockSt: Sim_Locks Open, Mcc+Mnc: FFF-FF, 5555 55
Mcu_Sw: '5E#OkprgCXC,g*ANbv}Y)dO<70
bootuje go bez problemu. jak mu wgram całe r8 z modemem działa. tylko że tam polaka nie ma. mogę zaniżać do upadłego a i tak w Mcu_Sw są te krzaczki. zresztą zasięgu i tak nie zrobiło.
Dodano po 3 [godziny] 28 [minuty]:
nic nie dało
r7a -> init sec bloc ->r7a
pomocy klient się denerwuje
Blk_0 : 800000
IMEI : XXXXXXXXXXXXXX
ULock : Factory_Off : 0000
***** : "New" GDFS SA Layout, Cannot Calculate Codes
LockSt: Sim_Locks Open, Mcc+Mnc: FFF-FF, 5555 55
Mcu_Sw: '5E#OkprgCXC,g*ANbv}Y)dO<70
bootuje go bez problemu. jak mu wgram całe r8 z modemem działa. tylko że tam polaka nie ma. mogę zaniżać do upadłego a i tak w Mcu_Sw są te krzaczki. zresztą zasięgu i tak nie zrobiło.
Dodano po 3 [godziny] 28 [minuty]:
nic nie dało
r7a -> init sec bloc ->r7a
pomocy klient się denerwuje