Witam
W radyjku VOLVO CR-902 w czasie wpisywania kodu, to czasem gdy wciskam 1 to on wyswietla 4.
Czasem uda się jakoś zmusić go do szukania fali, ale nie zatrzyma sie na konkretnej stacji, tylko leci dalej.
Najpierw nie mogłem wyłączyć TP, teraz nie da sie włączyć
Mikrostyki wszystkie sprawne.
Czasem zaczyna praidłowo (?) działać gdy zaraz po włączeniu wcisnę kilka razy przycisk WB, nawet programowanie działa.
A może to jest kwestia nieznajomości obsługi tego radyjka?
Pozdr. Grasser.
W radyjku VOLVO CR-902 w czasie wpisywania kodu, to czasem gdy wciskam 1 to on wyswietla 4.
Czasem uda się jakoś zmusić go do szukania fali, ale nie zatrzyma sie na konkretnej stacji, tylko leci dalej.
Najpierw nie mogłem wyłączyć TP, teraz nie da sie włączyć
Mikrostyki wszystkie sprawne.
Czasem zaczyna praidłowo (?) działać gdy zaraz po włączeniu wcisnę kilka razy przycisk WB, nawet programowanie działa.
A może to jest kwestia nieznajomości obsługi tego radyjka?
Pozdr. Grasser.