#1 268950 30 Cze 2003 09:44 urad urad Poziom 11 Posty: 6 Autor tematu Post #1 268950 30 Cze 2003 09:44 Jak w temacie (dzwiek przez sluchawki jest , na głosnikach nie ma ) moj adres mail urad(_at_)tlen.pl
#2 273934 03 Lip 2003 13:43 mimi2000 mimi2000 Poziom 18 Posty: 348 Pomógł: 8 Ocena: 26 Pomocny post? (0) Post #2 273934 03 Lip 2003 13:43 przelutuj scalaki smd na plycie DSP, pomaga w 99%, zwlasza Q710
#3 424358 04 Gru 2003 11:29 urad urad Poziom 11 Posty: 6 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 424358 04 Gru 2003 11:29 co za cholera mnie podkusila aby dotkanac sie tego scalaka ... wiedzilaem ze to zbyt precyzyjne jak na moje mozliwosci
#4 424400 04 Gru 2003 12:16 urad urad Poziom 11 Posty: 6 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 424400 04 Gru 2003 12:16 nie pomoglo