Ekran od jakiegoś czasu zwęża się w poziomie do białej linii po środku grubości centymetra, poprzedzają to drgania obrazu, dzieje się tak po dłuższej pracy jak i krótszej, zauważyłem, że po zdjęciu obudowy monitor dłużej chodzi bez problemu, gdy obraz jest już zwężony pomaga odłączenie go na jakiś czas z zasilania – czasem dłuższy czasem krótszy, wygląda to jakby coś się przegrzewało, jednak czasem gdy rozkołyszę monitor na boki zamiast wyłączać to obraz wraca do normy. Nie jestem elektronikiem, ale chciałbym się poradzić, może ktoś potrafi zdiagnozować usterkę, gdzie jej szukać jeśli jest to zimny lut lub jaką część wymienić i czy warto naprawiać.