logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

SE K750i nie uruchamia się po flashowaniu - komunikat zaczekaj

koyot24 31 Sie 2006 17:27 1281 8
REKLAMA
  • #1 2973734
    koyot24
    Poziom 11  
    Posty: 30
    Pomógł: 2
    jak w tytule, po flashu podczas uruchamiania wyskakuje "zaczekaj" z paskiem postępu na dole i dalej nic... POMOCY!!!
  • REKLAMA
  • #2 2973741
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    zrobiles customizacje lub complet after flesz ??
    bo nie piszesz na jakim sprzecie to robisz to raz dwa... napisz czym i co dokladnie wgrywałes...

    pozdrawiam leon.
  • #3 2973753
    koyot24
    Poziom 11  
    Posty: 30
    Pomógł: 2
    flashowałem tornado, K750_R1N035_EMEA1 + gdfs, pierwszy raz flashowałem takiego se wiec nie wiem co mogłem zrobić źle, może czegoś nie zrobiłem. proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #4 2973816
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    podszedles do tego telefonu najgorszym sprzetem jakim tylko mogles podejsc;/
    powiedz mi wersje softu jaka mial ten telefonik jak jeszcze zyl??

    pozdrawiam leon.
  • #5 2973817
    koyot24
    Poziom 11  
    Posty: 30
    Pomógł: 2
    podczas sczytywania informacji o fonie w jednej linijce pisze: "OTP CID: 36, GDFS CID: 16"
    może powinienem wrzucić gdfs z cid36? ma ktoś taki??

    napoczątku miał soft: K750_R1J002_EMEA1, próbowałem go wrzucać i jest to samo
  • REKLAMA
  • #6 2973848
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    dawno nie robilem se tym sprzetem ale widze zadko robisz se a co dopiero takie
    wgraj mcu K750_R1J002_EMEA1
    plus do tego plik fs z taka sama wersja czyli R1J002
    plus gdfs poprostu wgraj mu fulla
    do tego simlock i gdzies tam musi byc chyba complet lub customizacja po fleszu...

    pozdrawiam leon.
  • #7 2973880
    koyot24
    Poziom 11  
    Posty: 30
    Pomógł: 2
    wgrywałem K750_R1J002_EMEA1 i jest to samo, poza tym nie chce ruszyć locka, nie wiem czemu. może ma ktoś sprawdzonego i działającego GDFS'a CID36 bo ten który ja wrzucam chyba jest walniety
  • REKLAMA
  • #8 2973922
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    a plik fs wgrałes?? czy znow tylko K750_R1J002_EMEA1??
    wgraj mcu +fs+ gdfs

    pozdrawiam leon.
  • #9 2973937
    koyot24
    Poziom 11  
    Posty: 30
    Pomógł: 2
    wgrywałem całość

    Dodano po 56 [minuty]:

    ma ktoś może FullRepairFlash do tego telefonu?

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy telefonu Sony Ericsson K750i, który po próbie flashowania zatrzymuje się na ekranie z komunikatem "zaczekaj" i paskiem postępu, nie uruchamiając się dalej. Flashowanie wykonano za pomocą programu Tornado, wgrywając pliki MCU K750_R1N035_EMEA1 oraz GDFS. Użytkownik próbował również starszej wersji softu K750_R1J002_EMEA1, jednak problem pozostał. Wskazano, że ważne jest wgranie pełnego pakietu firmware, czyli MCU, FS oraz GDFS, a także ewentualnej kompletnej lub niestandardowej konfiguracji po flashu. Zwrócono uwagę na zgodność plików GDFS z CID telefonu (OTP CID: 36, GDFS CID: 16), sugerując, że może być potrzebny plik GDFS z CID 36. Użytkownik poszukuje również narzędzia FullRepairFlash do tego modelu, które mogłoby pomóc w naprawie oprogramowania.
REKLAMA