Witam.
A czy przypadkiem ( Co bardzo często się zdarza ) wizja zniknęła po
wejściu w opcje " setup" tryby wyświetlania ? Należałoby wtedy przywrócić
ustawienia fabryczne . W tej chwili mam tylko opis do Bentley DC-975
ale jutro w pracy zobaczę czy znajdzie się twój model .
Pozdrawiam.
Witam.
Niestety mam tylko jeszcze Bentley DC-952 a nie wiem czym się one różnią . W DC-952 na pilocie jest przycisk " V MODE " . Można nim zmieniać tryb wyświetlania . Jest jeszcze z prawej strony drugi od dołu przycisk " RESET " . O ile się nie mylę przywraca on ustawienia fabryczne .
Pozdrawiam.