Witam.
Mam problem podczas demontażu urządzenia niefortunnie uszkodziłem diode zenera jest to zwykła (tzn. zenera) dioda w szklanej obudowie a z pozostałych opisów wynika :
pierwsza linia po przełamaniu ZX
druga linia po przełamaniu 6C ( chyba lub BC)
trzecia linia po przełamaniu (tu jest wolne miejsce) 4
Czy byłaby to zenerka 24 V czy raczej 2,4V
Może ktoś ma lepsze doświadczenie w tym temacie i potrafi rozpoznać co to za dioda.Byłbym bardzo wdzięczny.
Mam problem podczas demontażu urządzenia niefortunnie uszkodziłem diode zenera jest to zwykła (tzn. zenera) dioda w szklanej obudowie a z pozostałych opisów wynika :
pierwsza linia po przełamaniu ZX
druga linia po przełamaniu 6C ( chyba lub BC)
trzecia linia po przełamaniu (tu jest wolne miejsce) 4
Czy byłaby to zenerka 24 V czy raczej 2,4V
Może ktoś ma lepsze doświadczenie w tym temacie i potrafi rozpoznać co to za dioda.Byłbym bardzo wdzięczny.