witam,
mam dosc nietypowe pytanie, czy na podstawie tego zdjecia:
http://www.reproprint.pl/stara/plik.htm
moglby ktos z forumowiczow podpowiedziec do jakiego urzadzenia jest ten kabelek/wtyczka ? Dodam ze jest on zamontowany w aucie i wyglada jak by od telefonu lub nawigacji, na szybie przedniej pod antena jest napis SIGMA Wireless Technology T900, w aucie est takze wyprowadzoony glosnik i mokrofon.
pozdrawiam serdecznie.
mam dosc nietypowe pytanie, czy na podstawie tego zdjecia:
http://www.reproprint.pl/stara/plik.htm
moglby ktos z forumowiczow podpowiedziec do jakiego urzadzenia jest ten kabelek/wtyczka ? Dodam ze jest on zamontowany w aucie i wyglada jak by od telefonu lub nawigacji, na szybie przedniej pod antena jest napis SIGMA Wireless Technology T900, w aucie est takze wyprowadzoony glosnik i mokrofon.
pozdrawiam serdecznie.