Mam mały problem... postanowiłem zakupić stacje lutowniczą, aby mieć komfort przy lutowaniu układów. Myślałem o jakieś średniej klasy stacji do 100zł. Mój dylemat jest taki: Czy kupić za 100zł oporową, czy dołożyć do lutownicy hotair ??
Tej ostatniej właściwie nie chce kupować, ale pomyślałem ze przydałaby sie przy wylutowywaniu elementów "wielonóżkowych". Może ma ktoś jakiś "patent" na skuteczne wylutowywanie lutownicą oporową ?? Bo wyciagnięcie 4-nóżkowego scalaka jest dla mnie drogą przez męke.
Ale wracając do tematu, którą z następujących moglibyście mi polecić ??
http://www.allegro.pl/item124446780_stacja_lutownicza_kolbowa_936_najtaniej_f_vat_wee.html
http://www.allegro.pl/item124736482_stacja_lutownicza_aoyue_938_od_ss_f_vat_gw_6mc_.html
Czy 14W to nie zamało do lutowania klasycznych elementów (czyli nie SMD) ?? Amoże wogóle coś z innej półki ??
Tej ostatniej właściwie nie chce kupować, ale pomyślałem ze przydałaby sie przy wylutowywaniu elementów "wielonóżkowych". Może ma ktoś jakiś "patent" na skuteczne wylutowywanie lutownicą oporową ?? Bo wyciagnięcie 4-nóżkowego scalaka jest dla mnie drogą przez męke.
Ale wracając do tematu, którą z następujących moglibyście mi polecić ??
http://www.allegro.pl/item124446780_stacja_lutownicza_kolbowa_936_najtaniej_f_vat_wee.html
http://www.allegro.pl/item124736482_stacja_lutownicza_aoyue_938_od_ss_f_vat_gw_6mc_.html
Czy 14W to nie zamało do lutowania klasycznych elementów (czyli nie SMD) ?? Amoże wogóle coś z innej półki ??