logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sony W30 vs W50 - który aparat wybrać? Awaryjność i opinie użytkowników

sidoreks 04 Wrz 2006 19:40 1380 4
REKLAMA
  • #1 2986892
    sidoreks
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam
    Mam pytanko jak w opisie jaki model aparatu bedzie lepszy sony w30 czy w50, mysle za ten w 50 bo jest nowszy :D ale:
    czy warto go kupic ??
    jak jest z awaryjnoscia ??
    czy to dobry sprzet ??
    ma ktos z was moze cos takiego jak to sie sprawuje ??

    Z gory dzieki za odpowiedzi
  • REKLAMA
  • #2 2986914
    Pablo1964
    Moderator
    Posty: 16520
    Pomógł: 507
    Ocena: 641
    Witam
    Mam od ponad dwóch lat Sony DSC-P92. Spisuje się bez zarzutu.
  • REKLAMA
  • #3 2991384
    lewytolewy
    Poziom 19  
    Posty: 451
    Pomógł: 3
    Ocena: 5
    witam ten w50 jest lepszy moj kumpel go ma i naprawde mowi ze jest zadowolony. Kiedyś mialem w30 lecz sie popsol-coś przestlo kontakcić wolalem kupić nowy niz wydać 300zl na naprawe taka byla cena usterki:(((
  • REKLAMA
  • #4 3133749
    kuflik
    Poziom 13  
    Posty: 45
    Ocena: 1
    stanowczo odradzam te dwa model, jak rownierz w40.. obiektywy sie strasznie sybia.. anaprawa kolo 400pln..
  • #5 3133912
    mr.box
    Poziom 15  
    Posty: 209
    Pomógł: 12
    Ocena: 72
    witam.
    Ja mam aparat W30 spisuje się jak na azie bardzo dobrze. Moim zdanie nie ma większej różnicy pomiędzy W30 a W50 jest tylko różnica w cenie.
    Wybór należy do ciebie ja osobiście polecem W 30
REKLAMA