Witam
Mam pytanko jak w opisie jaki model aparatu bedzie lepszy sony w30 czy w50, mysle za ten w 50 bo jest nowszy
ale:
czy warto go kupic ??
jak jest z awaryjnoscia ??
czy to dobry sprzet ??
ma ktos z was moze cos takiego jak to sie sprawuje ??
Z gory dzieki za odpowiedzi
Mam pytanko jak w opisie jaki model aparatu bedzie lepszy sony w30 czy w50, mysle za ten w 50 bo jest nowszy
czy warto go kupic ??
jak jest z awaryjnoscia ??
czy to dobry sprzet ??
ma ktos z was moze cos takiego jak to sie sprawuje ??
Z gory dzieki za odpowiedzi