witam problem mam taki że doszedłem ze scalak od sterowania silnikami la6242 jest dobry ale zasilanie jego jest zamałe wieć lukałem dalej az doszedłem do uszkodzonego tranzystora smd ale nie bardzo wiem co tam wstawić stoi on na płycie w miejscu oznaczonym q502 a na tranzystoże jest tylko napisane ba qh może wie ktoś co tam moge wstawić