Witam.
Mam problem z drukarką hp 1200 LaserJet, mianowicie cały czas nie widzi papieru, mruga pomarańczowa dioda sygnalizująca papier. Sprawdzałem płytę zasilającą i płytę główną na innej drukarce i wszystko było ok. Toner jest dobry. Spotkał sie może ktoś z takim problemem?
Mam problem z drukarką hp 1200 LaserJet, mianowicie cały czas nie widzi papieru, mruga pomarańczowa dioda sygnalizująca papier. Sprawdzałem płytę zasilającą i płytę główną na innej drukarce i wszystko było ok. Toner jest dobry. Spotkał sie może ktoś z takim problemem?