logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

"PROD" na wyświetlaczu radio-CD Becker BE4410

platfus1109 04 Lip 2003 15:33 6134 3
REKLAMA
  • #1 275551
    platfus1109
    Poziom 14  
    Posty: 165
    Ocena: 12
    Po włączeniu radia zaczyna działać normalnie.Ale po ok.10-20sekund pojawia się na wyświetlaczu napis:PROD i nie daje sygnału audio. CD pracuje nadal (kręci płytą i czyta).Czy wymiana pamięci 24lc04(SMD)poprawi mu w głowie? A może to jakaś identyfikacja błędu,ale jaka? Jeśli ktoś spotkał się z takim zachowaniem i udało się coś zdziałać proszę o pomoc.Dzięki za info BECKER Mercedes BENZ BE4410.
  • REKLAMA
  • #2 275885
    iNTELL
    Poziom 30  
    Posty: 1876
    Pomógł: 69
    Ocena: 45
    Ja bym na poczatku sprobowal wgrac mu do eeproma nowy wsad, moze ten twoj jest uszkodzony.
  • REKLAMA
  • #3 276007
    djlj24
    Spec od car audio
    Posty: 13533
    Pomógł: 1104
    Ocena: 1323
    Radio ma 20 sekund na skomunikowanie się z komputerem pojazdu. Jeżeli identyfikcja się nie powiedzie to radio wywala PROD. Podobnie jest z Alfą i Fiatem (CANCHECK), BMW (DISABLED). Ale na radia z Mercedesa było gdzieś lekarstwo na elektrodzie. Nie wiem czy będzie działać na serię 61xx ale na 44xx powinno. Acha warto zmienic tylko to co jest do zmiany a nie wwalać cały wsad bo moga być potem święta wielkanocne (czytaj - jaja) :-).
  • #4 276493
    Ringo24
    Poziom 23  
    Posty: 322
    Pomógł: 76
    Ocena: 156
    Wysli damp do mnie - zrobie korrekcie 8)
REKLAMA