witam mam tv philips 28pw6515
tv właczaa się dobrze ale nie ma dobrej geometrii,
proszę o jakieś wskazówki
jak wprowadzić ten tv w tryb serwisowy celem ewentualnego wyregulowania
pozdrawiam
tv właczaa się dobrze ale nie ma dobrej geometrii,
proszę o jakieś wskazówki
jak wprowadzić ten tv w tryb serwisowy celem ewentualnego wyregulowania
pozdrawiam