Witam . Mam dwa takie same telefony z identycznymi usterkami . Telefony włanczają się normalnie bez karty ale po włożeniu karty przed zalogowaniem się następuje reset. Wymiana softu nie pomogła , wygrzanie równierz . Typowa usterka ale nieznam lekarstwa