Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6020 problem z fleshowaniem

20 Wrz 2006 16:39 932 5
  • Poziom 9  
    Witam mam telefon Nokia 6020 po zalaniu.Płytka została dokładnie wymyta również podnosiłem układ Uem i Flesh postawiłem odnowa kulki i w lutowałem ponownie.I mam problem taki ze przy próbie fleshowania dochodzi do momentu kasowania i stoi program nie chce wykasowac flesha.Zmieniałem na inne pliki i nic nawet podmieniłem Uem i Flesh i nadal to samo.Może ktoś miał podobny problem i może doradzić co może być tego powodem.Pozdrawiam i czekam na jakieś porady.Dołączam foto
  • Poziom 22  
    Witam, mam podobnie z 2600, wygląda wszystko na ok, wstępne pomiary nie odbiegają od sprawnej, niby komunikacja jest z fleshem, ale z fleszowania nici, też jestem ciekawy co może męczyć te Nokie, pozdrawiam!
  • Poziom 18  
    ja mialem N6020 [ale nie zalana] i tez nie chciala sie flashowac.
    To wzialem rozebralem ja, wyjalem plytke z niej, potem ustawilem kabelek tak zeby trafial w piny i zasilanie i potem gumakmi kilkmoma scisnalem/docisnalem kabel do plytki i poszlo.

Poprostu nie bylo dobrej komunikacji, u mnie to naprwde pomoglo i 1szy raz taki mialem przypadek a doradzil mi tak kolega...
    ewentualnie mozna tez tasma opkleic plytke i kabelek zeby sie nie zruszyl podczas flashowania, bo w rekach nie da rady tyle czasu utrzymac :P

Dodano po 1 [minuty]:

dajcie znac jak pomoze,naprawde warto spr

Mi sie to wydawalo glupie bo tel byl jak nowka, styki czysciutkie ale i tak je czyscilem spirytusem i tez nic, dopiero po rozebraniu poszlo
  • Poziom 29  
    dla mnie to foto nieczytelene jest bo na dole mam biały pasek i niewidać części fotki, a co się dzieje jak klikasz na erase skasuje flasza? próbowałeś na starym dctx? ja na v2.01 mam problemy z niektórymi fonami na v 1.3 idzie lux
  • Poziom 17  
    przewaznie jest to brak komunikacji ja pracuje na jafie i raz mialem tylko problem z 6100 jak podczas koncowego botowania wyskoczyl boot filed i tak zakazdym razem ;/ tera mam 6100 contakt serwis i co jej nie wgram to jest contact servis nic jej nie momaga ;/
  • Poziom 9  
    Witam problem rozwiązałem postawiłem odnowa procesor i wszystko sie pięknie w grało.Dziękuje za pomoc pozdrawiam