Proszę o pomoc w uruchomieniu neostrady. Podczas instalacji pod winxp dochodzi do momentu "podłącz modem" i komputer zawiesza się.
Płyta główna ECS K7VZA. Na innym kompie idzie bez problemu. Czy wina tkwi w płycie?
Płyta główna ECS K7VZA. Na innym kompie idzie bez problemu. Czy wina tkwi w płycie?