logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Problem z uruchomieniem neostrady na modemie ZXDSL852

rurov 24 Wrz 2006 18:30 1587 4
REKLAMA
  • #1 3052681
    rurov
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 2
    Proszę o pomoc w uruchomieniu neostrady. Podczas instalacji pod winxp dochodzi do momentu "podłącz modem" i komputer zawiesza się.
    Płyta główna ECS K7VZA. Na innym kompie idzie bez problemu. Czy wina tkwi w płycie?
  • REKLAMA
  • #2 3053117
    rado_
    Poziom 22  
    Posty: 659
    Pomógł: 46
    Ocena: 30
    sprobuj nie instalowac oprogramowania neostrady tp tylko zwykle sterowniki pod windowsa oczywiscie z netu lub z plytki neostrada
    moj komputer/sprzet/menadrzer urzadzeni i pozniej wyszukaj urzadzenie usb adapter ZXDSL852. sam tak uzywam i nie muli tak jak to robi program tpsy daj znac czy cos pomogl jak nie dalej bedziemy walczyc
  • REKLAMA
  • #3 3053717
    rurov
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 2
    Nadal nic, nie wykrywa urządzenia. Co ciekawe wykrywa modem usb z kablówki, a myszki i modemu neostrady nie.
  • REKLAMA
  • #4 3054232
    rado_
    Poziom 22  
    Posty: 659
    Pomógł: 46
    Ocena: 30
    zrob tak odinstaluj wszystko co do tej pory poinstalowals zwiazanego z tym modemem wlacznie z oprogramowaniem tpsa.
    nastepnie uruchom ponownie kompa i jak sie uruchomi to podlacz dopiero wtedy modem ZXDSL852 do portu USB komputer sam powinien go wykryc oczywiscie jak masz system xp. Nastepnie windows sam zacznie szukac sterowniki wiec zaznacz opcje zeby instalowal z plyty ktora dala ci tpsa. U mnie poszlo bez problemu. Jesli problem nadal sie pojawia uzyj innych portow usb w kompie moze poprostu masz kompniety port
  • #5 3061139
    rurov
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 2
    Niestety żadne metody nie działają, nie wiem co robić!
REKLAMA