Witam. Mam mały problem z alarmem niedawno kupiłem Toyote Carine E i seryjnie montowany alarm Avital problem mianowicie jest w tym ze bardzo często rozkodowywują sie pilpty zbyt wiele razy byłem juz w warzstatach by jeszcze raz tam jechac i chciał bym się sam tego nauczyc. Czy ma ktos jakis opis do tego jak i co krok po kroku. piloty wyglądają jak jajkobodajze jeden duży przycisk po srodku i dwa po bokach koloru niebieskiego. z góry WIELKIE DZIĘKI!!!