Szukam programu, do rozmów głosowyh +kamerka, gdzie są dostępne dla wszystkich pokoje jak na czacie. Coś w rodzaju PalTalka, czy istnieje taki program?
Skype używam od dawna, szukam czegoś bardziej podobnego do czata, gdzie są np. dostępne pokoje tematyczne. W skype można jedynie czatować z ludźmi z listy kontaktów.
w tej chwli cos takiego jest prawie niespotykane z powodu zbyt wolnych laczy, jedynie w sieciach osiedlowych mozna cos takiego spotkac bo przepustowosc 100Mbit/s to umowzliwia (10 wystarczy ale biarac pod uwage nasze parametry 0,5 lub 1 to naprawde nie ma sznasn...)