witam mam tki problem... gdy podłacze złacze Anteny do LNB to zaczynaja swiecić diody na panelu sprawdzałem na kilku antenach i nie ma zwarcia na LNB kumpel podpowiedział ze to wina przetwornicy... nei wiem jak sie za to zabrać... widze ze juz po strnie wtórnej kondensatory byly wymieniane...