Mam filtr dolnoprzepustowy ze strony: http://www.cartonaudio.pl/modul_sub4.html wiem żeby go podłączyć, muszę wstawić styabilizatory napięcia 7815 i 7915, tylko nie wiem jakie mam dać rezystory przed mostkiem prostowniczym dla stabilizatorów. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaką wartość powinny one mieć? Widziałem na tej stronie jeszcze, że w jakimś zasilaczu były wstawione równolegle do stabilizatorów rezystory po 22k, czy one są też potrzebne??