Co jakis czas odkamieniam ,a teraz po tej czynnosci zawiesza sie prawdopodobnie zaworek od podawania zimnej wody ///zdjecie///.... po wlaczeniu "przeleci " tylko minimalna ilosc wody ,a potem zachowuje sie tak jakby skonczyla sie woda w zbiorniku ... czy to faktycznie zaworek ///wyczyscilem dodatkow jego i rurke /// ,czy jest inna przyczyna .prosze o porade .pozdrawiam.