logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Szukam pompy do pralki Bosch WFL 2060

marek_4m 08 Paź 2006 10:03 2978 4
REKLAMA
  • #1 3096139
    marek_4m
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Ocena: 47
    Witam,

    Poszukuję pompy do pralki Bosch WFL 2060. Chciałbym oczywiście kupić za rozsądną cenę. Proszę o namiary.

    Pozdrawiam,
    Marek
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3096438
    Topolski Mirosław
    Moderator Elektrotechnika
    Posty: 7142
    Pomógł: 355
    Ocena: 1609
    Witam
    Linki do sklepów masz na stronie,a z kolei wystarczy zapoznać się z książką tel. i tam masz adresy hurtowni,możesz spróbowac w Popularnej na ul.Globusowa 25 tel.863 33 30,863 92 89(któryś z nich to fax,nie pamiętam który)Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 3096479
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #4 3101622
    anbon
    Poziom 13  
    Posty: 121
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    mozesz napisac jakiej firmy jest ta pompa?
  • #5 3102590
    rangi
    Poziom 18  
    Posty: 281
    Pomógł: 26
    Ocena: 101
    Zabierz stary silniczek do sklepu z częściami AGD i napewno ci dopasuja. Zdecydowana większość do są pompy włoskie. Koszt ok. 30 zł. :D Pozdrawiam.
REKLAMA