Wpadł mi w ręce laptop jak w temacie z zainstalowanym Win 98 ktory po pojawieniu się ikony systemu restartuje się !A chciałbym go ożywić !
Błagam o pomoc!
Błagam o pomoc!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam