logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wejść do BIOS w Toshiba 660CDT z Windows 98? Laptop się restartuje

marajuka 09 Paź 2006 16:21 3012 5
REKLAMA
  • #1 3100381
    marajuka
    Poziom 13  
    Posty: 122
    Pomógł: 4
    Ocena: 1
    Wpadł mi w ręce laptop jak w temacie z zainstalowanym Win 98 ktory po pojawieniu się ikony systemu restartuje się !A chciałbym go ożywić !
    Błagam o pomoc!
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 3100511
    marajuka
    Poziom 13  
    Posty: 122
    Pomógł: 4
    Ocena: 1
    Nie pomogło ......już wcześniej próbowałem!A faktycznie jest CDT -przepraszam za literówkę.Czekam na dalsze sugestie .
  • REKLAMA
  • #4 3102440
    jesta19
    Poziom 24  
    Posty: 711
    Pomógł: 56
    Ocena: 69
    A próbowałeś ESC,F1 lubF2
  • REKLAMA
  • #5 3102585
    adamjk
    Poziom 28  
    Posty: 879
    Pomógł: 126
    Ocena: 151
    1. Przy wyłączonym zasilaniu wcisnąć ESC i trzymać.
    2. Włączyć zasilanie
    3. Postępować zgodnie z instrukcją na ekranie (zwolnić ESC i wcisnąć F1).
    Inna możliwość to użycie tsetup.exe uruchomionego spod DOS
    http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais/su/su...ineID=cccdaddjdgjlddlcgfkceghdgngdgmm.0&ct=DL
    Ostatnia możliwość to uruchomienie Toshiba Hardware Setup (jeśli jest zainstalowany) z Panelu sterowania.
  • #6 3105715
    marajuka
    Poziom 13  
    Posty: 122
    Pomógł: 4
    Ocena: 1
    Uruchomiłem,zainstalowałem Win 98 i ........"śmiga".Wejście do biosu w celu zmiany bootowania polega na przytrzymaniu w trakcie uruchamiania kombinacji klawiszy Esc oraz dwu zewnętrznych prawych czyli jeśli się nie mylę Win i (coś).Niestety nie posiadam już jego ,abym mógł dokładnie wpisać a błędna informacja gorsza od niepełnej.
    Pozdrawiam
    Temat zamykam
REKLAMA