logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 3200 - jak przymocować włącznik przy wyrwanych polach lutowniczych?

konai 11 Paź 2006 16:01 1324 4
REKLAMA
  • #1 3106868
    konai
    Poziom 16  
    Posty: 245
    Pomógł: 10
    Ocena: 33
    jak w temacie do jakich elementow przymocowac wlacznik w tym modelu pola lutownicze na płyce sa poprostu wyrwane:cry:

    szukalem na forum jednak nic niz znalazlem

    pozdrawiam i dziekuje za pomoc
  • REKLAMA
  • #2 3106944
    ckcamell
    Poziom 13  
    Posty: 60
    Pomógł: 6
    Ocena: 2
    Zrób jak na schemacie, przykelj włącznik na klej do płyty. Przelotka do masy i do rezystorka i działa.

    Pozd,
    Załączniki:
    • 3200 power switch.rar (87.94 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #3 3106949
    flamer
    Poziom 15  
    Posty: 201
    Pomógł: 3
    Ocena: 9
    i dobrze sei trzyma na klej?
  • REKLAMA
  • #4 3107139
    ckcamell
    Poziom 13  
    Posty: 60
    Pomógł: 6
    Ocena: 2
    A jak drogi kolego chciałbyś przymocować włącznik jak tu kolega pisze że pola wyrwane są................???

    Ja już zrobiłem dziesiątki płyt Nokii itp z wyrwanymi polami jeżeli chodzi o włączniki czy wyrwane gniazda i jeszcze żadna nie wróciła z ponownym wyrwanym włacznikiem....

    Osobiście używam poxipolu - jakieś 20-30min czas wyschnięcia kleju i wtedy lutujesz resztę.

    Jak znasz lepszy i szybszy sposób to podziel się nim.

    Pozd,
  • #5 3107865
    konai
    Poziom 16  
    Posty: 245
    Pomógł: 10
    Ocena: 33
    ckcamell: dziekuje za schemat jednak nie moge sie polapac:cry:

    prosze napisac dokladnie co z czym mam polaczyc ??


    dziekuje
REKLAMA