#1 3117650 14 Paź 2006 23:53 romoo romoo Użytkownik obserwowany Posty: 6492 Pomógł: 242 Ocena: 1377 Autor tematu Post #1 3117650 14 Paź 2006 23:53 Mam takową i nie wiem jak zkonfigurować email przez gprs . Mam na sprzedaż: 15.10.2005 pc111 15.10.2005 stk080 15.10.2005 ka2s0880 15.10.2005 strs5717
#2 3119511 15 Paź 2006 17:18 Artee18 Artee18 Poziom 22 Posty: 662 Pomógł: 42 Ocena: 18 Pomocny post? (0) Post #2 3119511 15 Paź 2006 17:18 jaka sieć? Mam na sprzedaż: 18.01.2009 Laptop IBM R51
#3 3120820 15 Paź 2006 22:44 romoo romoo Użytkownik obserwowany Posty: 6492 Pomógł: 242 Ocena: 1377 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3120820 15 Paź 2006 22:44 o2. Mam na sprzedaż: 15.10.2005 pc111 15.10.2005 stk080 15.10.2005 ka2s0880 15.10.2005 strs5717
#4 3571622 14 Lut 2007 19:30 2blaze 2blaze Poziom 11 Posty: 26 Pomógł: 1 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #4 3571622 14 Lut 2007 19:30 o ile pamietam wyslalem jakiegos smska do ery i mi przyslali plik konfiguracyjny, podejrzewam ze w o2 jest podobna mozliwosc