Telewizor działa lecz obraz jest już bardzo słaby. Bardzo słaby kontrast i jasność. Podkręcałem na powielaczu lecz niewiele to pomogło. Czy można coś jeszcze z tym zrobić? W telewizorze jest kineskop A68ESF002X43 czy można zastosować kineskop A66EAK075X11 ?