Witam. Tv. Daewoo DMQ2072TXT - chassis CP-330. Nie dawał znaku życia. Wymieniłem I801 (TDA 4601), wszystkie elki w przetwornicy. Po wymianie w/w. elementów pali się dioda standby. Wydaje się jakby zasilacz pracował normalnie, ale nie chce się załączyć. Przekaźnik sprawdzony, dla pewności I701 (TDA 8362) podmieniony. Zasilanie procesora +5V jest. Proszę o pomoc w temacie!
Pozdrawiam
Pozdrawiam