Witam
Posiadam radio samochodowe SONY CDX-R3000 i jest problem tego typu ze podczas wyciagania i wkladania pamelu urwala mi sie blaszka z kostki polaczeniowej miedzy radiem a panelem
Czy ktos wie jak to mozna zreperowac albo gdzie mozna taka kostke dostac
A moze ktos ma do sprzedania.
Z gory dzieki za pomoc
Kostka wyglada tak:
Posiadam radio samochodowe SONY CDX-R3000 i jest problem tego typu ze podczas wyciagania i wkladania pamelu urwala mi sie blaszka z kostki polaczeniowej miedzy radiem a panelem
Czy ktos wie jak to mozna zreperowac albo gdzie mozna taka kostke dostac
A moze ktos ma do sprzedania.
Z gory dzieki za pomoc
Kostka wyglada tak: