czy jest mozliwośc zapisu jakimś programem z dyktafonu mowy w tekst? Jezeli jest taki program prosze o wskazanie o podzielenie się czy tez o wskazanie linka aby zassać go z internetu. Będę wdzięczny i zobowiazany.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam