Witam
Ostatnio stwierdziłem że dobrze byłoby posłuchać radia, postanowiłem więc jakieś zdobyć, sprzątając raz piwnice wraz z kolegą, natknęłem się na wyżej wymieniony tuner, odkupiłem go całkowicie sprawnego w rewelacyjnym stanie wizualnym i technicznym za niebotyczną sume 20 zł.
Jako że w kwesti aduio specem nie jestem, zadam pytanie w stylu "z czym to się je"
. Czyli pokrótce, co o tym sądzicie, czy warto było (sądze że raczej tak) a jeśli ktoś to zna, to prosiłbym o opis i zastosowanie przełączników: Hi-Blend, Multipath, De-emph, z tyłu: Detector Output (1 chinch) Output: Wariable (2 chinche - stereo) Fixed (to samo)
Ostatnio stwierdziłem że dobrze byłoby posłuchać radia, postanowiłem więc jakieś zdobyć, sprzątając raz piwnice wraz z kolegą, natknęłem się na wyżej wymieniony tuner, odkupiłem go całkowicie sprawnego w rewelacyjnym stanie wizualnym i technicznym za niebotyczną sume 20 zł.
Jako że w kwesti aduio specem nie jestem, zadam pytanie w stylu "z czym to się je"