Wymieniłem IC1509 i słychać cicho ze cewki pionowego pracują .
Tv daje się właczać i wyłaczyć- prawa dioda swieci przy tym albo jest zgaszona jak właczony.
Znowu lewa miga 1 raz a srodkowa 3 razy i przy włączonym i przy wyłaczonym.
Po właczeniu przez chwilkę w glośnikach słychać szym jak przy wyszukiwaniu stacji.
Po pozostawieniu tv na sdanby po kilku godzinach spróbowałem go włączyć i ruszył tylko obraz był wąski tak 1/4 szerokości.
nawet numer kanału sie pokazał .
Pochodził tak chwilę i zgasł.
Teraz jak go włacze do 230V to cicho cos tyka w okolicy tego scalaka co go wymieniłem:cry:
dioda stendby sie nie zapala