logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy to nie tosamo?HELIX BLUE 62 zdecydowalem sie je zakupic.

placekjw 29 Paź 2006 20:25 2932 5
REKLAMA
  • REKLAMA
  • #2 3166885
    wow
    Poziom 27  
    Posty: 1440
    Pomógł: 57
    Ocena: 182
    Raczej to samo! A db to wiesz może ktoś sobie dopisał! Nazwa ta sama wiec musi być to samo!
  • REKLAMA
  • #3 3166925
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    w tym przypadku podales linki do tego samego zestawu tutaj macie poprzednia wersje czyli helix blue mk62(zalacznik)
    zas to co podal kolega to jest nowa wersja helix blue 62 ktora ma lepsze zwrotnice i jeszcze lepszy tweeter :)
    Załączniki:
    • Czy to nie tosamo?HELIX BLUE 62 zdecydowalem sie je zakupic. helix.jpg (146.32 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #4 3166980
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    To te same zestawy.
    Różnica parę zł ,a gwarancji brak(chyba ,że w Niemczech).Stare modele "MKII" miały "przeźroczystą" obudowę zwrotnicy i gorszy tweeter,ale te co podałeś to są identyczne zestawy(nowy lepszy model).
  • REKLAMA
  • #5 3167017
    placekjw
    Poziom 14  
    Posty: 189
    Pomógł: 1
    Ocena: 223
    czyli na ktote mial bym sie zdecydowac?
  • #6 3167059
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    wes nowa wersje czyli helix blue 62:)
REKLAMA