Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy samsung D900 obsluguje karty microSD o pojemności 1GB ?

nevada1986 01 Nov 2006 09:56 2519 7
    nevada1986
    Level 11  
    Witam mam pytanie, Czy samsung D900 obsluguje karty microSD o pojemności 1GB, bo na stronie kingstona podaja ze tylko 512. I co wogole sadzicie o tym telefonie czy jest wart swojej ceny (1200), czy nie jest wadliwy, jaka jest jakosc zdjec i mp3??

Pozdrawiam
    yes2mike
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Obsluguje microSD 1gb... Nawet na ebay'u sporo takich "kompletow" ostatnio sprzedawali ;)
    Jest to raczej dosc nowa sluchawka, wiec i cena wysoka.

Rozdzielczosc aparatu to 3,1 (3,13 dokladnie) megapixa, wiec calkiem przyzwoicie.
    Jakosc mp3 ? ;) Jak to mp3 - cyfrowa.

Jezeli chcesz telefon z konkretnym aparatem foto - warto. W innym przypadku bedziesz miec gadzet...
    nevada1986
    Level 11  
    I jeszcze jedno pytanie: Czy mozna gdzies kupic kabel do podlaczania tego telefonu z telewizorem?? i jaki to jest kabel
    lapto
    Level 12  
    Witam
    Jestem szczęśliwym posiadaczem tego telefonu.Bardzo fajna zabawka ale trochę delikatna słyszałem że czasem przy upadku pada wyświetlacz.
    Co do kabelka to nie wiem czy nie pasuje od D600?
    rakoczy42
    Level 18  
    telefon mam juz 2 miesiace.powiem jedno wszystkie inne sie chowaja a mialem juz kilkanascie nokie,se,motorole.Polecam naprawde wart swojej ceny
    sadyx
    Level 11  
    Witam. Jestem bardzo zadowolony z telefonu, szczególnie po wgraniu nowego softu. Nie wiesza się, nie muli, jakość zdjęć bardzo dobra. Co do kabla to oryginalny kosztuje jakies 55 zł na Allegro, wystarczy poszukać. Pozdrawiam.
    BLACK DOOM
    Level 13  
    Witam. A ja mam klopoty z takim fonem. Sprzedalem D900 i karte 1 gb kingstona i.... po formacie widzi ja, po wgraniu jakiegokolwiek pliku fon juz nie potrafi wejsc na ta karte. Pisze "niedozwolone" Testowalem na 4 roznych kartach 1gb Kingstona i caly czas tak samo. Za to inne np. 256 czy 512 smigaja bez problemu. Zamowilem karte Sandiska i bede testowal na niej. Jak nie pomoze to zrobie nowy soft.
    niedal
    Level 11  
    lapto wrote:
    Witam
    Jestem szczęśliwym posiadaczem tego telefonu.Bardzo fajna zabawka ale trochę delikatna słyszałem że czasem przy upadku pada wyświetlacz.
    Co do kabelka to nie wiem czy nie pasuje od D600?

Mój nigdzie nie musiał upadać abym musiał go oddać do naprawy.
    Dostałem go w piątek, nie zdążyłem nawet baterii do końca rozładować, bo w sobotę nie działał już wyświetlacz.
    wymienili na gwarancji:D