Mam tabelę w accesie (kilkaset rekordów) zaznaczam jakiś tekst iwykonuje tzw. "filtrowanie wedlug wyboru", program wyrzuca mi tylko te rekordy które spelniają kryterium. Teraz zaznaczam wynikowe rekordy i chcę zmienić kolor czcionki, tutaj wlaśnie pojawia się problem, bo po wybraniu opcji "Usuń filtr/ sortowanie" okazuje się że wszystkie rekordy mają zmieniony kolor czcionki (a nie tylko te które spelnialy kryterium, zostaly przeze mnie zaznaczone i zmienilem w nich kolor czcionki).
Jak zrobić aby tylko wybrane rekordy w tabeli mialy zmieniony kolor?
Dodam że chodzi o wersję accessa 2002.
Sprawa pewnie jest banalna ale dla mnie jest to ważne tak wiec proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
Jak zrobić aby tylko wybrane rekordy w tabeli mialy zmieniony kolor?
Dodam że chodzi o wersję accessa 2002.
Sprawa pewnie jest banalna ale dla mnie jest to ważne tak wiec proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.